Kalendarz:
Sierpień 2017
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Sonda:
Kto jest największym objawieniem Sparty w ostatnich miesiącach?
 
Aktualnie gościmy:
Osób przeglądających stronę: 7 
W tym gości: 7 
oraz użytkowników: 0 
 
Odwiedziny strony:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Join the club!
Reklama
Sparingi 2017/18:
Reklama
Najbliższe mecze "A" klasy:
Najbliższe mecze "B" klasy:
Ostatnie mecze "A" klasy:
Ostatnie mecze "B" klasy:
Reklama

Skarb Kibica - INDATA Software Sparta Wrocław

 

INDATA SOFTWARE SPARTA WROCŁAW

 

alt

 

DANE:

 

ADRES:


ul. Jabłeczna 22/19, 50-539 Wrocław
Tel.: 531-271-714 (Prezes), 507-150-705 (Wiceprezes), 660-523-364 (Trener)
Internet: www.spartawroclaw.com
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Facebook: www.facebook.com/indatasoftwarespartawroclaw
Youtube: kanał Łączy Nas Sparta

 

HISTORIA:


Rok założenia: 2003
Barwy: czerwono-żółte
Najwyższy poziom rozgrywkowy: "A" klasa
Występy w "A" klasie: 1 sezon (2017-)
Sukcesy: 1. miejsce - "B" klasa (2017) i "C" klasa (2011), 2. miejsce - "B" klasa (2015), 3. miejsce - "B" klasa (2012 i 2013), 4. miejsce - "B" klasa (2016)
Okręgowy Puchar Polski: 1/16 finału (2015/16), 1/32 finału (2011/12, 2016/17 i 2017/2018 - w trakcie trwania)

 

STADION:


W rundzie jesiennej zespół swoje mecze rozgrywać będzie na boisku MCS-u:

 

 

Stadion MCS "Sztabowa" - płyta sztuczna
ul. Sztabowa 101, 53-310 Wrocław
Pojemność: 500
Oświetlenie: tak
Wymiary boiska: 95x65 m

 

STROJE:


Stroje podstawowe:

 

 

WŁADZE KLUBU:


Prezes: Łukasz ZAJM
Wiceprezes: Leszek RUSZKOWSKI
Wiceprezes: Łukasz ZAJĄC
Wiceprezes: Hubert CEGLAREK

 

SZTAB SZKOLENIOWY:


 

Trener: Łukasz ZAJĄC (03.07.1986, UEFA B)

Kariera trenerska: OKP Gaj Wrocław (2006-2007), TRO MEDIA Sparta Wrocław (2009-2010), Forza Wrocław - grupy młodzieżowe (2010-), Forza Wrocław Juniorzy Starsi (2011-2014), INDATA Software Sparta Wrocław (październik 2013-).

 

Asystent trenera: Dariusz ŁĘGOWIK (29.11.1987, UEFA C)

 

KADRA:

 

BRAMKARZE:


1.    Emil RUTKOWSKI 30.06.1987 184/82 4/0/0  KS Brochów
57.    Piotr RYBARCZYK 05.11.1997 178/65 2/0/0  Sparta II Wrocław
91.    Marcin ZIELIŃSKI 21.03.1991 180/74 0/0/0  Galaktikos Solna

OBROŃCY:


19.   Dariusz ŁĘGOWIK 29.11.1987 177/77 87/2/12  KS Warta Zawada
20.   Szymon JĘDRZEJEWSKI 14.11.1987 194/81 80/4/5  Tur Wrocław
23.   Marcin BROŻYNA 12.12.1983 170/83 20/0/2  Olimpia Żerniki Wr.
26.   Michał IZYDORCZYK 19.10.1984 181/65 11/0/0  Sparta II Wrocław
28.   Bartłomiej KAPEK 06.01.1994 181/77 0/0/0  Sparta II Wrocław
35.   Jose BUSTAMANTE (MEX)* 17.11.1991 185/80 19/5/3  Universidad (MEX)
69.   Rafał DROGOSZ 06.10.1987 187/92 37/13/4  Tur Wrocław

POMOCNICY:


6.   Stefano INGROSSO (ITA) 30.09.1980 174/70 36/2/8   Błękitni Jerzmanowo
11.   Łukasz WALKIEWICZ 17.10.1986 183/77 89/30/59   Zjednoczeni Ścinawka
15.   Paweł DŁUGOSZ 17.11.1978 169/70 85/13/26   Forza Wrocław
27.   Damian KLIMAS 13.07.1997 177/67 0/0/0   Czarni Kondratowice
37.   Robert GOLENIA 17.10.1992 179/73 37/13/17   Sparta II Wrocław
40.   Grzegorz KUSA 23.12.1991 180/72 30/0/2   Tur Wrocław
42.   Krzysztof KAPEK 24.10.1995 173/73 0/0/0   Sparta II Wrocław
50.   Jakub WOJTASIK 22.08.1989 172/70 17/1/3   Sparta II Wrocław
70.   Maciej KRÓLICKI 02.04.1990 186/88 15/2/3   Tur Wrocław
88.   Amadeusz SIWIK 28.08.1990 176/70 21/9/13   Nadodrze Wrocław
92.   Kamil LEMIECHA 16.05.1992 177/72 4/0/0   Sparta II Wrocław
98.   Marcin KOLANOWSKI 03.03.1998 182/87 11/2/3   Nadodrze Wrocław

NAPASTNICY:


4.   Arkadiusz KAPEK 28.04.1992 179/76 0/0/0   Sparta II Wrocław
13.   Marcin DUBIEL 06.06.1990 188/75 42/45/24   Sparta II Wrocław
14.   Piotr RYNGWELSKI 19.05.1988 181/79 26/17/7   Sparta II Wrocław
18.   Mateusz ŁĄCZ 30.11.1992 184/88 49/31/11   Falko Rzeplin
90.   Mariusz ZIELIŃSKI 20.08.1990 184/78 35/35/14   Tur Wrocław
-.   Tomasz DZIUBKA 25.04.1990 180/78 0/0/0   Galaktikos Solna

 

W kolejnych rubrykach: numer koszulki treningowej, imię i nazwisko, data urodzenia, wzrost / waga, liczba meczów / goli / asyst w pierwszym zespole Sparty w rozgrywkach ligowych w historii, poprzedni klub zawodnika.

 

* - Zawodnik posiada również obywatelstwo hiszpańskie.

Do rozgrywek "A" klasy uprawnionych jest także kilku graczy drugiego zespołu Sparty.

 

TRANSFERY:

 

PRZYBYLI:


Marcin ZIELIŃSKI, Tomasz DZIUBKA (obaj Galaktikos Solna), Damian KLIMAS (Czarni Kondratowice), Piotr RYBARCZYK, Michał IZYDORCZYK, Bartłomiej KAPEK, Krzysztof KAPEK, Arkadiusz KAPEK, Kamil LEMIECHA, Piotr RYNGWELSKI (wszyscy Sparta II Wrocław).

 

ODESZLI:


Piotr MICHALEWICZ (zawieszenie treningów), Paweł SIKORSKI (kontuzja / kanał Youtube: "Łączy Nas Sparta"), Paweł BOMIŃSKI (Sparta II Wrocław).

 

1. Liga Nike Playarena - kadra meczowa

Znana jest już kadra meczowa INDATA Software Sparty Błonie II Wrocław na czwartkowy mecz pierwszej kolejki wrocławskiej 1. Liga Nike Playarena z zajmującym trzecie miejsce w tabeli - zespołem Radosny Rabarbar.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00 na Orliku przy ulicy Terenowej 24. Zbiórka zawodników została wyznaczona na godzinę 18:45 na boisku (można przyjechać wcześniej). Grać będziemy dwa razy 35 minut, po 5 graczy w polu i bramkarz.

Zespół w tym meczu wystąpi w klubowych niebieskich koszulkach treningowych (każdy zawodnik musi wziąć swoją koszulkę oraz swoje spodenki) oraz w klubowych getrach o kolorze niebieskim. Osoby, które nie mają klubowej koszulki treningowej, otrzymają ją ode mnie przed meczem. Każdy zawodnik proszony jest o wzięcie ze sobą na mecz wody mineralnej.

 

Kadra meczowa:

Bramkarze:
1. Rafał Kłaczek (GK)?

Obrońcy:
2. Łukasz Zajm
3. Patryk Narożnik
4. Mateusz Kraskowski
5. Rafał Peszko

Pomocnicy:
6. Wojciech Zembaty
7. Sławomir Zaremba
8. Marcin Kalisz

Napastnicy:
9. Hubert Ceglarek
10. Mateusz Łącz

 

Tabela wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena

 

Sparta II Wrocław - Płomień Wisznia Mała

Pierwszy mecz "dwójki" w "B" klasie!

W niedzielę 27 sierpnia odbędzie się pierwsza kolejka rozgrywek wrocławskiej "B" klasy Grupy X w sezonie 2017/18.

Zespół Sparty II Wrocław czeka domowe spotkanie z drużyną Płomień Wisznia Mała.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie MCS Sztabowa przy ulicy Sztabowej 101 we Wrocławiu.

Zapowiedź meczu - w sobotę.

Sędzia głównym tego spotkania będzie arbiter Konrad Nowak (KS Wrocław).

Zbiórka zawodników wyznaczona została na godzinę 16:10 w szatni na stadionie na Sztabowej - wszystkich zawodników obowiązuje punktualne przybycie! Prosimy o poważne potraktowanie godziny zbiórki i nie spóźnianie się na nią!

Do udziału w meczu mogą zgłosić się tylko i wyłącznie zawodnicy uprawnieni w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej do gry w "B" klasie w barwach Sparty II Wrocław!

Osoby chętne do udziału w tym meczu mogą zgłaszać się poprzez wpis na grupie Facebookowej drugiego zespołu, wpis w komentarzu do tego newsa lub bezpośrednio do Łukasza Zajm (531-271-714), do piątku do godziny 24:00.

Z listy zgłoszonych zawodników w sobotę trener zespołu Sparty II Wrocław - Andrzej Gomołysek, wybierze kadrę meczową, która następnie opublikowana zostanie w treści tego newsa.

Informacja o kolorze strojów i getrów, w jakich wystąpimy w tym meczu, zostanie jeszcze uzupełniona.

Zgodnie z decyzją DZPN, która obowiązywać będzie także w sezonie rozgrywkowym 2017/18, przed każdym spotkaniem ligowym sędzia główny będzie weryfikować tożsamość wszystkich zawodników wpisanych do protokołu. W związku z tym każdy zawodnik musi mieć na meczu ze sobą DOWÓD TOŻSAMOŚCI! Osoba bez takiego dokumentu, nie będzie mogła zagrać w meczu!

 

Plan spotkań 1. kolejki Grupy X "B" klasy:

11:00    Różanka Wrocław - Orzeł II Pawłowice
11:00    Grom Ligota Piękna - PKS Augustyn Wrocław
11:00    Tomtex Widawa Wrocław - Malinka Malin
11:00    MKS Sołtysowice Wrocław - LKS Krzyżanowice
11:00    Spartan Marszowice - KS Tur Wrocław HIT KOLEJKI
17:00    Sparta II Wrocław - Płomień Wisznia Mała

Mecz odbędzie się na boisku na Sztabowej.

 

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Łukasz Zajm
2. Amadeusz Ławrywianiec
3. Paweł Bomiński
4. Paweł Juszczak
5. Hubert Ceglarek
6. Jakub Kowalski
7. Leszek Ruszkowski
8. Mateusz Kraskowski
9. Jakub Michalak
10. Artur Kalbrun
11. Adrian Purzyński
12. Daniel Działoszek
13. Piotr Rybarczyk (GK)
14. Łukasz Malec
15. Axel Skorobohaty (GK)
16. Marek Łuków
17. Wiesław Klimas
18.
19.
20.

Trener: Andrzej Gomołysek

 

Radosny Rabarbar - INDATA Sparta Błonie II Wrocław

Pierwszy mecz Playareny w sezonie 2017/18!

W czwartek o godzinie 19:00 INDATA Software Sparta Błonie II Wrocław rozegra swój pierwszy w tym sezonie mecz w rozgrywkach wrocławskiej 1. Ligi Nike Playarena.

Spotkanie rozegrane zostanie na Orliku przy ulicy Terenowej 24. Naszym rywalem będzie zajmujący trzecie miejsce w tabeli - zespół Radosny Rabarbar. Grać będziemy dwa razy 35 minut, po 5 graczy w polu i bramkarz.

Do udziału w meczu MOGĄ zgłosić się wszyscy zawodnicy znajdujący się w kadrze pierwszego i drugiego zespołu Sparty, nowi i testowani przez nasz klub zawodnicy oraz gracze występujący z nami tylko w rozgrywkach Playareny. Do udziału w meczu NIE MOGĄ się zgłosić osoby regularnie występujące w innych zespołach 1. Ligi wrocławskiej Playareny, w tym w drużynie INDATA Sparta Błonie Wrocław. Warunkiem występu w meczu jest posiadanie zarejestrowanego konta zawodnika na portalu www.playarena.pl.

Osoby chętne do udziału w tym meczu, mogą zgłaszać się poprzez wpis na  grupie Facebookowej Sparty Błonie II, wpis w komentarzu do tego newsa lub bezpośrednio do Łukasza Zajm (531-271-714), do środy do godziny 20:00.

Z listy zgłoszonych zawodników, w środę wieczorem wybrana zostanie kadra meczowa na to spotkanie.

 

Lista zgłoszonych zawodników:

1. Łukasz Zajm
2. Piotr Zadumiński
3. Wiesław Klimas
4. Hubert Ceglarek
5. Sławomir Zaremba?
6. Amadeusz Ławrywianiec
7. Patryk Narożnik
8. Mateusz Kraskowski
9. Marcin Kalisz
10. Michał Padziński
11. Wojciech Zembaty
12. Mateusz Łącz
13. Rafał Kłaczek (GK)?
14. Rafał Peszko

 

Wtorkowy trening o 20:15 na Sztabowej

alt

We wtorek 22.08.2017 od godziny 20:15 do 22:00 odbędzie się siódmy w letnim okresie przygotowawczym, trening piłkarzy INDATA Software Sparty Wrocław.

Trening potrwa jedną godzinę i czterdzieści pięć minut i odbędzie się na nowym wyremontowanym boisku przy ulicy Sztabowej 101. Obiekt posiada murawę ze sztuczną trawą.

Będzie to trening przeznaczony dla pierwszej i drugiej drużyny Sparty, a także dla nowych (testowanych) zawodników. Do dyspozycji każdego z zespołów (Sparty I i Sparty II) będzie zatem po połowie boiska.

Szatnia (wspólna dla obu drużyn) znajdować się będzie na piętrze budynku i będzie oznaczona numerem 4. Szatnia dostępna będzie od godziny 20:00. Na boisko bierzemy ze sobą wodę mineralną i nie spóźniamy się!

Trening pierwszego zespołu prowadzić będzie trener Łukasz Zając, natomiast trening drugiego zespołu prowadzić będzie trener Andrzej Gomołysek.

 

 Zobacz boisko na mapie

 

Składki za sierpień

W rozwinięciu newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę za bieżący miesiąc sierpień.

Miesięczna składka członkowska wynosi 25,00 złotych (przy płatności w terminie) i należy ją wpłacać do końca każdego danego miesiąca. Zgodnie z Regulaminem Klubu, obowiązkiem uiszczenia składki zobligowani są wszyscy zawodnicy, którzy w danym miesiącu minimum jeden raz uczestniczyli w treningu lub meczu.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Klubu: "Niewpłacenie składki za bieżący miesiąc do ostatniego dnia danego miesiąca (włącznie) sprawia, że staje się ona zaległością finansową zawodnika wobec Klubu, co skutkuje podniesieniem jej wysokości do 30,00 złotych."

Składkę za sierpień zapłaciło jak dotychczas 16 osób. Razem daje to łączną sumę wpłaconych pieniędzy w wysokości 390,00 zł.

Prosimy pozostałe trenujące / grające osoby o wpłatę bieżącej składki.

 

Składkę można przekazać mi osobiście lub wpłacić pieniądze na konto klubowe:

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 

Składki rejestracyjne za lipiec

W rozwinięciu newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę rejestracyjną, umownie nazwaną składką za miesiąc lipiec.

Pieniądze zebrane z tej lipcowej składki przeznaczone będą na pokrycie kosztów wpisowego oraz rejestracji zawodników na nowy sezon 2017/18 w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej. Zawodnicy proszeni o wpłatę składki rejestracyjnej w lipcu, wtedy wysokość tej składki wynosić będzie 25,00 zł. Przy płatności składki po terminie (po dniu 31.07) jej wysokość wzrośnie o 5,00 zł i wynosić będzie 30,00 zł.

Do rozgrywek "A" i "B" klasy w nowym sezonie zgłoszeni zostaną tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy:

  • nie będą mieli żadnych zaległości finansowych za sezon 2016/17,
  • będą mieli opłaconą składkę rejestracyjną za lipiec,
  • rozpoczną z zespołem treningi lub zgłoszą chęć pozostania w klubie.

Składka rejestracyjna obejmować będzie także wszystkich pozyskanych do klubu nowych zawodników, jednak dopiero w momencie gdy rozpoczną się procedury formalne dotyczące ich rejestracji w naszym klubie. Wysokość składki dla nowych zawodników w takim przypadku wynosić będzie 25,00 zł.

Składkę rejestracyjną za lipiec zapłaciło jak dotychczas 46 osób. Razem daje to łączną sumę wpłaconych pieniędzy w wysokości 1225,00 .

 

Składkę można przekazać mi osobiście lub wpłacić pieniądze na konto klubowe:

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 

Znamy kolejnego rywala Sparty w Pucharze Polski!

Kolektyw Radwanice kolejnym rywalem Sparty!

W poniedziałek w siedzibie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie fazy 1/32 finału Okręgowego Pucharu Polski w strefie wrocławskiej w sezonie 2017/18.

Rywalem INDATA Software Sparty Wrocław będzie mistrz Grupy IV wrocławskiej "A" klasy z zeszłego sezonu, występujący obecnie w Klasie Okręgowej - zespół EKS Kolektyw Radwanice!

Mecz najprawdopodobniej odbędzie się w środę 30 sierpnia o godzinie 20:30 na boisku przy ulicy Sztabowej.

Przypomnijmy, że w rundzie wstępnej pierwszy zespół Sparty wyeliminował z rozgrywek "A" klasową Szalunę Zębice, wygrywając na boisku na Dembowskiego 4:1. Kolektyw Radwanice był rozstawiony i do rywalizacji dołączył dopiero teraz.

 

Pary 1/32 finału Pucharu Polski:

1. Polonia II Środa Śląska (B) – Bystrzyca Kąty Wrocławskie (O)
2. Błękitni Pustków Wilczkowski (B) – Strzelinianka Strzelin (O)
3. KS Gręboszyce (B) – Burza Bystrzyca Oławska (A)
4. Barycz Sułów (A) – Wiwa Goszcz (IV)
5. Orzeł Bukówek (B) – Polonia Środa Śląska (O)
6. Piast Lutynia (B) – Orzeł Sadowice (O)
7. Zjednoczeni Szczepanów (A) – FC Wrocław Academy (A)
8. Zenit Międzybórz (A) – Polonia Trzebnica (IV)
9. Sokół Smolec (A) – Mechanik Brzezina (O)
10. Sami Swoi Nadolice Wielkie (B) – Czarni Jelcz Laskowice (O)
11. Sokół Kaszowo (B) – Piast Żmigród (III)
12. INDATA Software Sparta Wrocław (A) – Kolektyw Radwanice (O)
13. Esthetic Ludów Śląski (A) – Sokół Marcinkowice (IV)
14. Błękitni Siedlce (A) – Foto Higiena Gać (IV)
15. Galakticos Solna (A) – Ślęza Wrocław (III)
16. Tomtex Widawa Wrocław (B) – KS Łozina (A)
17. KS Dziadowa Kłoda (B) – Widawa Bierutów (O)
18. WKS Wilczyce (B) – GKS Mirków (O)
19. LZS Osiek (A) – Zachód Sobótka (O)
20. Gromnik Kuropatnik (A) – GKS Kobierzyce (O)
21. Błysk Kuźniczysko (A) – Sokół Wielka Lipa (IV)
22. KS Dobroszów (A) – Wratislavia Wrocław (O)
23. Odra Lubiąż (A) – Czarni Białków (A)
24. Orzeł Marszowice (A) – Energetyk Siechnice (O)
25. Pogoń Miękinia (A) – Piast Żerniki Wrocław (IV)
26. WKS Wierzbice (A) – LKS Brożec (A)
27. GAP Ślęza (B) – Śląsk II Wrocław (IV)
28. Kometa Krzelów (A) – MKP Wołów (IV)
29. Ambrozja Bogdaszowice (A) – KS Żórawina (O)
30. Widawa Kiełczów (A) – MGKS Oława (A)
31. Lotnik Twardogóra (A) – Orzeł Prusice (O)
32. Barycz Milicz (A) – Pogoń Oleśnica (IV)

1/32 finału Okręgowego Pucharu Polski planowo ma zostać rozegrana w dwóch terminach: w środę 30 sierpnia o godzinie 17:30 oraz w czwartek 31 sierpnia o godzinie 17:30. Gospodarzami meczów będą zespoły, które wymienione są po lewej stronie. W 1/32 finału, do zwycięzców czterdziestu czterech par rundy wstępnej, dołączyło dwadzieścia drużyn, które w poprzedniej rundzie były rozstawione.

 

INDATA Software Sparta W-w - Sokół Smolec 4:5 (2:2)

Porażka na koniec przygotowań!

W swoim ostatnim (piątym) meczu sparingowym przed startem nowego sezonu, zespół INDATA Software Sparta Wrocław przegrał na Sztabowej 4:5 z "A" klasową drużyną STS Sokół Smolec.

Po niezłej pierwszej połowie meczu, Sparta powinna zdecydowanie prowadzić, jednak "tylko" remisowała 2:2. Druga część spotkania była już znacznie gorsza i bardziej chaotyczna, rywale przeprowadzali skuteczne kontry, co ostatecznie dało im wygraną 5:4.

Bramki dla Sparty strzelali: 30' Mariusz Zieliński (Kamil Lemiecha), 33' Mariusz Zieliński (bez asysty), 66' Szymon Jędrzejewski - rzut karny (Jakub Wojtasik) i 78' Arkadiusz Kapek (Robert Golenia).

Już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia pierwszy zespół Sparty rozegra swój debiutancki historyczny mecz w "A" klasie. O godzinie 14:30 na boisku przy ulicy Sztabowej podejmować będziemy jednego z głównych faworytów ligi - zespół FC Wrocław Academy.

 

Mecz Towarzyski
20. sierpnia 2
017, 12:00 - Wrocław, ul. Sztabowa

INDATA Software Sparta Wrocław - Sokół Smolec 4:5 (2:2)

0:1, 25 min - gol dla Sokoła Smolec - rzut karny
0:2, 27 min - gol dla Sokoła Smolec
1:2, 30 min - Mariusz Zieliński (Kamil Lemiecha)
2:2, 33 min - Mariusz Zieliński (bez asysty)
3:2, 66 min - Szymon Jędrzejewski - rzut karny (Jakub Wojtasik)
3:3, 71 min - gol dla Sokoła Smolec
3:4, 73 min - gol dla Sokoła Smolec
3:5, 76 min - gol dla Sokoła Smolec
4:5, 78 min - Arkadiusz Kapek (Robert Golenia)

INDATA Software Sparta Wrocław: Marcin Zieliński (46 min - Piotr Rybarczyk) - Dariusz Łęgowik, Szymon Jędrzejewski, Marcin Brożyna, Bartłomiej Kapek - Amadeusz Siwik (46 min - Jakub Wojtasik), Grzegorz Kusa, Kamil Lemiecha, Krzysztof Kapek (46 min - Robert Golenia) - Mariusz Zieliński (46 min - Mateusz Łącz), Piotr Ryngwelski (46 min - Arkadiusz Kapek).

Trener: Łukasz Zając.
Pozostali zawodnicy: Łukasz Zajm, Rafał Drogosz, Paweł Sikorski, Michał Izydorczyk, Andrzej Bober, Dominik Grobel.
Żółte kartki: Grzegorz Kusa (72 min) - obrońca Sokoła Smolec (72 min).
Sędzia Mateusz Kraskowski (KS Wrocław).
Widzów: 15.

 

Mecz wewnętrzny Sparty II Wrocław

Grad bramek w meczu wewnętrznym!

W sobotnie południe na boisku przy ulicy Sztabowej, rozegrany został mecz wewnętrzny Sparty II Wrocław.

Przy współudziale nowych (testowanych) zawodników oraz kilku graczy "jedynki", na murawie swoje umiejętności, pod okiem trenera Andrzeja Gomołyska, miało okazję zaprezentować dwudziestu sześciu graczy.

Lepsi się okazali się zawodnicy w czerwonych znacznikach, którzy wysoko pokonali zielonych 7:3, chociaż do przerwy utrzymywał się wynik remisowy 2:2.

Bramki dla Czerwonych strzelali: 34' Marek Skatuła (Artem Hnatiuk), 45' Jacek Janura (Norbert Długaszek), 56' Viacheslav Prymachenko (bez asysty), 75' Łukasz Zajm - rzut karny (Norbert Długaszek), 83' Jakub Kowalski (Marek Łuków), 85' Andrzej Bober - own goal (Jakub Kowalski), 87' Jacek Janura (Damian Musiałek).

Bramki dla Zielonych strzelali: 10' Robert Golenia (Mateusz Łącz), 15' Robert Golenia (Łukasz Walkiewicz), 53' Hussein Hassan (Mateusz Łącz).

Już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia Sparta II Wrocław rozegra swój pierwszy historyczny mecz w "B" klasie. O godzinie 17:00 na boisku przy ulicy Sztabowej jej rywalem będzie Płomień Wisznia Mała.

 

Mecz Towarzyski
19. sierpnia 2
017, 12:00 - Wrocław, ul. Sztabowa

Sparta II "Czerwoni" Wrocław - Sparta II "Zieloni" Wrocław 7:3 (2:2)

0:1, 10 min - Robert Golenia (Mateusz Łącz)
0:2, 15 min - Robert Golenia (Łukasz Walkiewicz)
1:2, 34 min - Marek Skatuła (Artem Hnatiuk)
2:2, 45 min - Jacek Janura (Norbert Długaszek)
2:3, 53 min - Hussein Hassan (Mateusz Łącz)
3:3, 56 min - Viacheslav Prymachenko (bez asysty)
4:3, 75 min - Łukasz Zajm - rzut karny (Norbert Długaszek)
5:3, 83 min - Jakub Kowalski (Marek Łuków)
6:3, 85 min - Andrzej Bober - bramka samobójcza (Jakub Kowalski)
7:3, 87 min - Jacek Janura (Damian Musiałek)

Sparta II "Czerwoni" Wrocław: Piotr Rybarczyk - Łukasz Zajm, Łukasz Malec, Paweł Juszczak, Viacheslav Prymachenko - Jakub Kowalski, Arkadiusz Rożniatowski, Marek Łuków, Norbert Długaszek - Artem Hnatiuk - Marek Skatuła.

Sparta II "Zieloni" Wrocław: Axel Skorobohaty - Paweł Sikorski, Hubert Ceglarek, Marcin Brożyna, Rafał Walicki - Hussein Hassan, Kamil Lemiecha, Damian Musiałek, Robert Golenia - Łukasz Walkiewicz - Mateusz Łącz

Wystąpili także: Andrzej Bober, Dawid Ciecierski, Jacek Janura, Michał Falęta.
Trener: Andrzej Gomołysek.
Pozostali zawodnicy: Mateusz Kraskowski.
Sędzia: Krzysztof Robert (KS Wrocław).
Widzów: 10.

 

INDATA Software Sparta Wrocław - Sokół Smolec

altW niedzielę 20 sierpnia rozegramy piąty (ostatni) mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

Zespół INDATA Software Sparty Wrocław czeka domowy pojedynek z występującą w Grupie I wrocławskiej "A" klasy - drużyną STS Sokół Smolec.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 na stadionie MCS Sztabowa przy ulicy Sztabowej 101 we Wrocławiu.

Sędzią głównym tego spotkania będzie arbiter Mateusz Kraskowski (KS Wrocław).

Zbiórka zawodników wyznaczona została na godzinę 11:00 w szatni na stadionie na Sztabowej - wszystkich zawodników obowiązuje punktualne przybycie! Prosimy o poważne potraktowanie godziny zbiórki i nie spóźnianie się na nią!

Powołani zawodnicy proszeni o potwierdzenie swojej obecności poprzez wpis na grupie Facebookowej pierwszego zespołu, informacje przesłaną bezpośrednio do Łukasza Zajm (531-271-714) lub poprzez wpis w komentarzu do tego newsa, do soboty do godziny 16:00!

Nasz zespół w tym meczu wystąpi w NIEBIESKICH znacznikach Nike oraz w klubowych getrach o kolorze NIEBIESKIM, w związku z tym zawodnicy powinni posiadać swoje koszulki, spodenki oraz getry. Zawodnicy, którzy posiadają klubowy CZERWONO-BIAŁY dres, proszeni są o przybycie w nim na przedmeczową zbiórkę, ubranie go podczas rozgrzewki przedmeczowej (górę od dresu) oraz posiadanie go na sobie na ławce rezerwowych w trakcie trwania meczu. Jeśli warunki pogodowe będą korzystne, zamiast klubowego dresu na rozgrzewce przedmeczowej oraz na ławce rezerwowych, obowiązuje konieczność posiadania NIEBIESKIEJ klubowej koszulki treningowej. Sokół Smolec wystąpi w tym meczu w czerwonych koszulkach. Obowiązkowe także ochraniacze. Na meczu będzie klubowa woda mineralna, a więc nie trzeba przynosić swojej.

 

Lista powołanych:

Bramkarze:
1. Rybarczyk Piotr (GK) +
2. Zieliński Marcin (GK) +

Obrońcy:
3. Brożyna Marcin +
4. Jędrzejewski Szymon +
5. Kapek Bartłomiej +
6. Łęgowik Dariusz +
7. Wojtasik Jakub +

Pomocnicy:
8. Golenia Robert +
9. Kapek Arkadiusz +
10. Kapek Krzysztof +
11. Kusa Grzegorz +
12. Lemiecha Kamil +
13. Siwik Amadeusz +

Napastnicy:
14. Łącz Mateusz +
15. Ryngwelski Piotr +
16. Zieliński Mariusz +

Trener: Łukasz Zając

 

Sobotni mecz wewnętrzny na Sztabowej

W sobotę 19 sierpnia drugi zespół Sparty rozegra piąty (ostatni) mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym.

Sparta II Wrocław zmierzy się z występującym w Grupie I łódzkiej "B" klasy - zespołem KS Ner Łódzki.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 na stadionie MCS Sztabowa przy ulicy Sztabowej 101 we Wrocławiu.

Sędzią głównym tego spotkania będzie arbiter Krzysztof Robert (KS Wrocław).

Zbiórka zawodników wyznaczona została na godzinę 11:10 w szatni na stadionie na Sztabowej - wszystkich zawodników obowiązuje punktualne przybycie! Prosimy o poważne potraktowanie godziny zbiórki i nie spóźnianie się na nią!

Do udziału w sparingu mogą zgłosić się gracze znajdujący się w kadrze drugiej drużyny oraz nowi i testowani w letnim okresie przygotowawczym zawodnicy.

Osoby chętne do udziału w tym meczu mogą zgłaszać się poprzez wpis na grupie Facebookowej drugiego zespołu, wpis w komentarzu do tego newsa lub bezpośrednio do Łukasza Zajm (531-271-714), do piątku do godziny 24:00.

Z listy zgłoszonych zawodników w piątek wieczorem trener zespołu Sparty II Wrocław - Andrzej Gomołysek, wybierze kadrę meczową, która następnie opublikowana zostanie w treści tego newsa.

W meczu wewnętrznym obie drużyny zagrają w ZIELONYCH i CZERWONYCH znacznikach Nike, w związku z tym zawodnicy powinni posiadać swoje koszulki, spodenki oraz getry.

 

Zamiast sparingu z KS Ner Łódzki (nie przyjadą), odbędzie się mecz wewnętrzny!

 

Lista powołanych zawodników:

1. Łukasz Zajm
2. Paweł Juszczak
3. Norbert Długaszek
4. Andrzej Bober
5. Axel Skorobohaty (GK)
6. Marek Skatuła
7. Damian Musiałek
8. Jakub Kowalski
9. Paweł Sikorski
10. Łukasz Malec
11. Michał Falęta
12. Arkadiusz Rożniatowski
13. Piotr Rybarczyk (GK)
14. Hubert Ceglarek
15. Mateusz Łącz
16. Dawid Ciecierski
17. Marcin Brożyna
18. Robert Golenia
19. Viacheslav Prymachenko (UKR)
20. Kamil Lemiecha
21. Hussein Hassan (EGY)
22. Jacek Janura
23. Łukasz Walkiewicz
24. Marek Łuków
25. Rafał Walicki
26. Artem Hnatiuk (UKR)

Trener: Andrzej Gomołysek

 

Czarni Chrząstawa - Sparta II Wrocław 3:2 (3:2)

Blisko remisu w Chrząstawie!

W rozegranym w czwartek popołudniu meczu sparingowym, Sparta II Wrocław przegrała na wyjeździe 2:3 (2:3) z "B" klasowym zespołem LZS Czarni Chrząstawa.

Spartanie po raz pierwszy pod wodzą trenera Andrzeja Gomołyska zagrali w tym spotkaniu taktyką z trzema obrońcami, pięcioma pomocnikami (dwoma wahadłowymi) i dwoma napastnikami (w tym jednym ofensywnym pomocnikiem).

Pierwsza połowa spotkania należała do gospodarzy, natomiast w drugiej stroną przeważająca była Sparta, jednak mimo wypracowanych sytuacji strzeleckich, nie udało się jej zdobyć wyrównującej bramki.

Bilans czterech rozegranych meczów sparingowych to zatem jeden remis i trzy porażki. Kolejny mecz sparingowy druga drużyna Sparty rozegra już w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 na Sztabowej (mecz wewnętrzny zamiast sparingu z Nerem Łódzkim)!

Bramki dla Sparty II strzelali: 17' Marek Skatuła (Damian Musiałek) i 42' Marek Skatuła (Łukasz Zajm).

 

Mecz Towarzyski
17. sierpnia 2
017, 18:30 - Chrząstawa Mała

Czarni Chrząstawa - Sparta II Wrocław 3:2 (3:2)

1:0, 13 min - gol dla Czarni Chrząstawa
1:1, 17 min - Marek Skatuła (Damian Musiałek)
2:1, 19 min - gol dla Czarni Chrząstawa - rzut karny
3:1, 30 min - gol dla Czarni Chrząstawa
3:2, 42 min - Marek Skatuła (Łukasz Zajm)

Sparta II Wrocław (I połowa): Piotr Rybarczyk - Łukasz Malec, Leszek Ruszkowski, Jakub Michalak - Marek Łuków - Łukasz Zajm, Norbert Długaszek, Arkadiusz Rożniatowski, Viacheslav Prymachenko - Damian Musiałek - Marek Skatuła.

Sparta II Wrocław (II połowa): Axel Skorobohaty - Łukasz Malec, Leszek Ruszkowski, Jakub Michalak - Arkadiusz Rożniatowski - Adrian Purzyński, Jakub Kowalski, Dawid Kulawiak, Mateusz Kraskowski - Piotr Delegacz - Mateusz Łącz.

Trener: Andrzej Gomołysek.
Pozostali zawodnicy: Paweł Bomiński, Dominik Grobel.
Widzów: 25.

 

Piątkowy trening o 20:15 na Sztabowej

alt

W piątek 18.08.2017 od godziny 20:15 do 22:00 odbędzie się szósty w letnim okresie przygotowawczym, trening piłkarzy INDATA Software Sparty Wrocław.

Trening potrwa jedną godzinę i czterdzieści pięć minut i odbędzie się na nowym wyremontowanym boisku przy ulicy Sztabowej 101. Obiekt posiada murawę ze sztuczną trawą.

Będzie to trening przeznaczony dla pierwszej i drugiej drużyny Sparty, a także dla nowych (testowanych) zawodników. Do dyspozycji każdego z zespołów (Sparty I i Sparty II) będzie zatem po połowie boiska.

Szatnia (wspólna dla obu drużyn) znajdować się będzie na piętrze budynku i będzie oznaczona numerem 4. Szatnia dostępna będzie od godziny 20:00. Na boisko bierzemy ze sobą wodę mineralną i nie spóźniamy się!

Trening pierwszego zespołu prowadzić będzie trener Łukasz Zając, natomiast trening drugiego zespołu prowadzić będzie trener Andrzej Gomołysek.

 

 Zobacz boisko na mapie

 

Składki rejestracyjne za lipiec

W rozwinięciu newsa znajduje się lista zawodników INDATA Software Sparty Wrocław, którzy zapłacili klubową składkę rejestracyjną, umownie nazwaną składką za miesiąc lipiec.

Pieniądze zebrane z tej lipcowej składki przeznaczone będą na pokrycie kosztów wpisowego oraz rejestracji zawodników na nowy sezon 2017/18 w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej. Zawodnicy proszeni o wpłatę składki rejestracyjnej w lipcu, wtedy wysokość tej składki wynosić będzie 25,00 zł. Przy płatności składki po terminie (po dniu 31.07) jej wysokość wzrośnie o 5,00 zł i wynosić będzie 30,00 zł.

Do rozgrywek "A" i "B" klasy w nowym sezonie zgłoszeni zostaną tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy:

  • nie będą mieli żadnych zaległości finansowych za sezon 2016/17,
  • będą mieli opłaconą składkę rejestracyjną za lipiec,
  • rozpoczną z zespołem treningi lub zgłoszą chęć pozostania w klubie.

Składka rejestracyjna obejmować będzie także wszystkich pozyskanych do klubu nowych zawodników, jednak dopiero w momencie gdy rozpoczną się procedury formalne dotyczące ich rejestracji w naszym klubie. Wysokość składki dla nowych zawodników w takim przypadku wynosić będzie 25,00 zł.

Składkę rejestracyjną za lipiec zapłaciły jak dotychczas 44 osoby. Razem daje to łączną sumę wpłaconych pieniędzy w wysokości 1165,00 .

 

Składkę można przekazać mi osobiście lub wpłacić pieniądze na konto klubowe:

INDATA Software Sparta Wrocław
ul. Jabłeczna 22/19
50-539 Wrocław
Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 8212 4944

 
Drużyna młodzieżowa
Reklama
Sponsor strategiczny
Pierwszy zespół
Drugi zespół
Playarena - Sparta Staszica
Rozgrywki:
Promocja sprzętu Nike!
Reklama
Polub nas na Facebooku!
Reklama
Liga Nike Playarena
Reklama
Przyjaciele:
Facebook